25x150x2400 Silver Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozytowa...
search
  • 25x150x2400 Silver Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozytowa...
  • 25x150x2400 Silver Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozytowa...
  • 25x150x2400 Silver Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozytowa...
  • 25x150x2400 Silver Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozytowa...

25x150x2400 Silver Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozytowa LUNA

97,21 zł

261,32 zł m2

Brutto Dostawa w ciągu 14-21 dni

Podana cena dotyczy 1 szt = 0,37 m2. Minimalne zamówienie to 27 szt

Dane techniczne:
Długość:2400 mm
Szerokość:150 mm
Wysokość:25 mm
Wykończenie:   Ryfel wąski/szeroki

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 27.

Deska tarasowa kompozytowa LUNA - doskonałe połączenie natury i technologii

Kolekcja desek kompozytowych LUNA stwarza nowe możliwości przy budowie pięknego tarasu, który będzie zarazem bardzo łatwy w utrzymaniu.

Budowa deski tarasowej LUNA

LUNA jest wyprodukowana z włókien bambusowych (trwały i szybko odnawialny naturalny surowiec drzewny), tworzyw sztucznych oraz substancji uszlachetniających, łącząc najlepsze właściwości każdego z tych komponentów i uzyskując optymalne parametry użytkowania. W efekcie powstaje wytrzymała, odporna na działanie czynników atmosferycznych deska tarasowa, która nie ulega biodegradacji.

Cechy kompozytowych desek LUNA

Kolorystyka deski tarasowej LUNA

Kolor kompozytu, w przeciwieństwie do tarasów z drewna naturalnego, z upływem czasu zmienia się tylko nieznacznie, a zachowanie wysokich parametrów technicznych materiału potwierdzone jest 15-letnią gwarancją Producenta. Chwila wytchnienia w plenerze to coś, na co mamy nadzieję projektując przydomowy taras. Aby móc prawdziwie się zrelaksować przestrzeń ta musi być nie tylko piękna, ale i praktyczna. Dlatego atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych materiałów takich jak deski z litego drewna czy płytki, stały się deski kompozytowe. Liczba dostępnych wariantów pozwoli nadać przydomowej przestrzeni wymarzony styl. Ciekawym rozwiązaniem może być deska tarasowa kompozytowa 25 na 150.

Deska tarasowa kompozytowa 25 na 150 czyli wybór optymalny

Deski tarasowe kompozytowe, które łączą w sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność, są produkowane w różnych rozmiarach i odcieniach. Te najlepsze na taras powinny mieć grubość od 2 do 3 centymetrów. Zasada jest prosta - im deska jest grubsza, tym ma większą wytrzymałość. To ważne gdy na naszym tarasie pojawią się ciężkie kamienne donice, grill, zestaw mebli, a do tego często odwiedzać nas będą spore grupy znajomych. 

Właściwości deski kompozytowej LUNA

Poza ciekawą kolorystyką, kolekcja desek kompozytowych LUNA wyróżnia się także charakterystycznym jednolitym rysunkiem – jest pozbawiona sęków i spękań, a ich gęste wzdłużne ryflowania nadają całości harmonijnego, wyważonego charakteru, pełniąc jednocześnie funkcję antypoślizgową. LUNA jest odporny na ścieranie i działanie zewnętrznych sił mechanicznych; nie ulega czynnikom atmosferycznym ani biologicznym, jest więc niepodatny na ingerencję insektów oraz pleśni. Co istotne, deski kompozytowe są całkowicie odporne na działanie wody, mogą więc być z powodzeniem stosowane na niezadaszonych tarasach, w okolicach oczek wodnych oraz basenów. Co może być równie istotne dla osób, którym bliskie jest dobro środowiska, deski kompozytowe DLH dzięki zawartości naturalnych surowców mogą być w 100% poddane procesowi recyklingu, a wchodzące w skład produktu włókna bambusowe są najszybciej odnawialnym surowcem, którego wycinka nie powoduje zaburzeń ekosystemu.

Pielęgnacja i ochrona kompozytowych desek LUNA

Kompozyt nie wymaga stosowania środków konserwujących, nie trzeba impregnować olejem ani malować farbą, jednakże trzeba pamiętać o regularnym sprzątaniu tarasu. Plamy po wodzie Na zamontowanym tarasie mogą pojawić się plamy przy wysychaniu wody po deszczu. Jest to naturalny i krótkotrwały proces, który powinien zniknąć po około 1- 2 miesiącach. Plamy te mogą być usunięte z powierzchni desek za pomocą wełny stalowej. Brud, błoto, piasek Należy chronić taras przed zbieraniem się brudu (piasku, liści, błota, pyłków, itd.). Stała pielęgnacja tarasu polega na usuwaniu zanieczyszczeń (piasku, liści, błota) przy użyciu szczotki oraz wody. Na deskach może pojawić się warstwa pleśniowa (wynikająca z zastosowania naturalnych surowców). Warstwa ta nie wnika w strukturę produktu i jest łatwa do usunięcia. Zarysowania, plamy z oleju, alkoholu, papierosów oraz inne plamy trudne do usunięcia Plamy i zarysowania spróbować delikatnie usunąć za pomocą wełny stalowej i papieru ściernego Następnie taras zamieść oraz umyć za pomocą wody. W celu określenia czy metoda/produkt do czyszczenia/usunięcia plam nie spowoduje niepożądanych uszkodzeń lub zmian kolorystycznych zalecane jest wykonanie prób.

Gwarancja

Deska tarasowa WPC posiada gwarancję obejmującą wszelkie wady produkcyjne, w tym silne rozwarstwienie, pękanie, gnicie, korozję, szkody wyrządzone przez insekty i atak grzybów. Gwarancja obowiązuje przez okres 15 lat na gnicie i butwienie oraz 5 lat na właściwości mechaniczne od daty zakupu. Gwarancja nie będzie obowiązywać w przypadku niepoprawnego montażu. Gwarancją nie są objęte problemy zaistniałe w trakcie transportu, wady powstałe na skutek błędnego montażu, niewłaściwego stosowanie oraz nieodpowiedniej pielęgnacji deski tarasowej a także minimalne różnice kolorystyczne, odbarwienia, przebarwienia, lekkie zdeformowania oraz rozszerzenie/kurczenie się desek. Gwarancja nie obejmuje nieprawidłowego zastosowania niezgodnego z właściwościami produktów WPC.

170500000544
1000 Przedmioty

Opis

Grubość
25 mm
Szerokość
150 mm
Długość
2400 mm
Rodzaj wykończenia
Szlifowane
Profil
Ryfel wąski/szeroki
Producent
DLH
Materiał
PE - polietylen
Kolor
Silver
Kolekcja
Luna
Gwarancja
15 lat

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.