25x150x2400 Jasny Brąz Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozy...
search
  • 25x150x2400 Jasny Brąz Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozy...
  • 25x150x2400 Jasny Brąz Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozy...
  • 25x150x2400 Jasny Brąz Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozy...
  • 25x150x2400 Jasny Brąz Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozy...
  • 25x150x2400 Jasny Brąz Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozy...
  • 25x150x2400 Jasny Brąz Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozy...

25x150x2400 Jasny Brąz Ryfel Wąski/szeroki - Deska Tarasowa Kompozytowa GALA

87,85 zł

236,16 zł m2

Brutto Dostawa w ciągu 14-21 dni

Podana cena dotyczy 1 szt = 0,37 m2. Minimalne zamówienie to 27 szt

Dane techniczne:
Długość:2400 mm
Szerokość:150 mm
Wysokość:25 mm
Wykończenie:   Ryfel wąski/szeroki

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 27.

Deska tarasowa kompozytowa GALA

Deska tarasowa GALA to produkt, który łączy wysoką jakość z przystępną ceną.

Budowa kompozytowej deski tarasowej GALA

Deski kompozytowe z linii GALA dzięki połączeniu mączki drzewnej i PVC w technologii koekstruzji, charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz wysoką stabilnością wymiarową.

Cechy kompozytowych desek GALA

Wymiary i wykończenie desek tarasowych GALA

Produkt dostępny jest w wymiarze 25x150x2400 mm. Deski tarasowe GALA są produktem dwustronnie szczotkowanym. Deska tarasowa 25x150 jasny brąz to wybór doskonałej jakości i trwałości, na którą zasługuje Twój taras. To świetna propozycja, która pomoże stworzyć Ci nowoczesną konstrukcję w Twoim ogrodzie. Wysokiej klasy deska tarasowa pozwoli Ci cieszyć się swoim pięknem przez długi okres czasu. Tak designersko zaprojektowana przestrzeń ożywi Twoje podwórko. Zadbany i nowatorsko wykończony taras zachwyci Twoją rodzinę, sąsiadów i przyjaciół.

Cechy desek tarasowych 25x150 GALA w kolorze jasnego brązu

Gwarancję wysokich parametrów używania zapewnia kompozycja mączki drzewnej i czystego PCV. To właśnie z nich składa się deska tarasowa 25x150. Jasny brąz o nieco chłodnym odcieniu w gustowny sposób podkreśli Twoją przestrzeń wokół domu. Polski producent dołożył wszelkich starań, aby produkt był odporny na czynniki atmosferyczne, promienie UV, korozję czy ogień. Deska tarasowa 25x150 jasny brąz posiada antypoślizgową formułę, która uchroni Cię od upadku. Wybierając deskę kompozytową GALA, otrzymasz wysokiej jakości produkt, w przystępnej cenie.

Właściwości kompozytowej deski GALA

Kompozyt GALA jest trudnopalny, niepodatny na ingerencję grzybów i pleśni, a także wysoce odporny na intensywną eksploatację, co pozwala stosować go także w obiektach użyteczności publicznej. Produkt, posiada 25-letnią gwarancję.

Pielęgnacja i ochrona kompozytowych desek GALA

Deski GALA to piękny wygląd naturalnego drewna oraz wysoka odporność i trwałość bez konieczności przeprowadzania specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych (nie wymagają olejowania ani impregnowania, a mimo to na długo zachowują swój atrakcyjny wygląd i nie tracą żadnej z posiadanych właściwości). Deski kompozytowe GALA są produktem bardzo łatwym w utrzymaniu lecz należy o nie regularnie dbać. Czyszczenie desek kompozytowych jest bardzo proste i nie wymaga żadnych specjalnych środków. Zwykłe środki domowego użytku w zupełności wystarczają. Stała pielęgnacja tarasu polega na usuwaniu zanieczyszczeń, piasku, liści, błota przy użyciu miotły. Następnie taras należy umyć za pomocą mopa z czystą wodą. Dodatkowo do wody można dodać łagodny detergent (np. płyn do mycia naczyń). W przypadku silnego zabrudzenia powierzchnię desek należy umyć przy pomocy twardej szczotki lub myjki ciśnieniowej. Do czyszczenia desek kompozytowych nie należy stosować rozpuszczalników. Plamy z tłuszczu lub oleju należy usunąć najszybciej jak to możliwe, nie dopuszczając do ich wyschnięcia, przy pomocy podstawowych detergentów. Przy szczególnie mocnych i trudnych do usunięcia zabrudzeniach należy stosować miedzianą szczotkę drucianą lub papier ścierny o drobnej granulacji i czyścić zgodnie z kierunkiem ryfli na desce. Czynności te należy wykonywać bardzo starannie aby nie uszkodzić lub zmienić wymiarów ryfli.

Gwarancja

Deska tarasowa GALA posiada gwarancję obejmującą wszelkie wady produkcyjne, w tym silne rozwarstwienie, pękanie, gnicie, korozję, szkody wyrządzone przez insekty i atak grzybów. Gwarancja obowiązuje przez okres 25 lat na gnicie i butwienie i 3 lat na właściwości mechaniczne od daty zakupu. Gwarancja nie będzie obowiązywać w przypadku niepoprawnego montażu. Gwarancją nie są objęte problemy zaistniałe w trakcie transportu, wady powstałe na skutek błędnego montażu, niewłaściwego stosowanie oraz nieodpowiedniej pielęgnacji deski tarasowej a także minimalne różnice kolorystyczne, odbarwienia, przebarwienia, lekkie zdeformowania oraz rozszerzenie/kurczenie się desek. Gwarancja nie obejmuje nieprawidłowego zastosowania niezgodnego z właściwościami produktów WPC.

Kolorystyka

Deski kompozytowe wystawione na działanie promieni UV oraz wody mogą podlegać naturalnym procesom zmiany koloru. Poszczególne deski kompozytowe, zwłaszcza te pochodzące z różnych partii produkcyjnych, mogą różnić się kolorystycznie. Kolory powierzchni desek mogą być różne w różnych dostawach. Nie ma to wpływu na ich trwałość i nie jest to wadą produktu.

170500000305
1000 Przedmioty

Opis

Grubość
25 mm
Szerokość
150 mm
Długość
2400 mm
Rodzaj wykończenia
Szczotkowane
Profil
Ryfel wąski/szeroki
Producent
DLH
Materiał
PVC - polichlorek winylu
Kolor
Jasny brąz
Kolekcja
Gala
Gwarancja
25 lat

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.