Newsletter

O NAS 

Jako firma wykonawcza jesteśmy rozpoznawalni po jakości naszych usług. Od lat wykonujemy nasze zadania praktycznie w całej Polsce licząc na klientów wymagających, którym nie obojętna jest kultura pracy i solidność wykonania. Nasza jakość, poparta gwarancjami powykonawczymi, jest możliwa dzięki stosowaniu najlepszej sprawdzonej chemii parkieciarskiej i najnowocześniejszemu, doskonałemu technologicznie parku maszyn parkieciarskich i serwisie wykonawczym opartym na niezawodnym europejskim sprzęcie kultowych firmy LAGLER, FESTOOL i MAFFEL. Tymi "Mercedesami" potrafimy dokonać renowacji każdej powierzchni, lub wykonać nową podłogę w najkrótszym czasie na terenie całego kraju.

Wykonujemy również schody, drewniane ogrodzenia w połšczeniu stalš nierdzewnš, oraz od 6 lat tarasy drewniane i kompozytowe. Nasze realizacje były doceniane i nagradzane przez znanych importerów drewna egzotycznego w tym DLH DREWNO, a publikowane w periodykach aranżacyjnych jak "Cztery Kąty".

Zakupywane przez Państwa drewno z naszej firmy jest solidnie suszone i zawsze przechowywane w profesjonalnie przygotowanychogrzewanych magazynach z permanentną kontrolą wilgotności powietrza. Optymalne warunki przechowywania drewna dają nam przewagę nawet nad dużymi sieciami, oraz małymi wykonawcami, którzy często przechowują soje wyroby w nieogrzewanych magazynach centralnych, lub w garażach.

Zlecone nam zadania realizujemy zawsze w oparciu o własna kadrę parkieciarzy szkoloną w naszym ośrodku. Parkieciarze z naszej firmy z czasem usamodzielniają się i prowadzą już dzisiaj własną praktykę wykonawczą, jednocześnie będąc dalej naszymi klientami. Sukces i rozwój naszej firmy to parkieciarze z normalnym systemem wartości, mający wpojoną dbałość o szczegóły i prace wykonane wcześniej przez innych. O tym, kim są nasi parkieciarze przeczytacie państwo w czasopiśmie "Rynek i Finanse".

Potrafimy śmiało podjąć najtrudniejsze projekty dzięki szerokiej współpracy branżowej w dziedzinie rozwiązań techniczno-użytkowych z zastosowaniem najnowszej profesjonalnej chemii, technologii i bogatego kolorystycznie drewna egzotycznego.

więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie:

http://www.parkiet-bortnowski.pl


Producenci